Prof.Dr Mustafa Gediktaş anısına 
"Çağdaş Türk Müziği Konseri"


 İTÜ Vakfı Sosyal ve Kültürel Hizmetler Komitesi’nin düzenlediği Konser, 25 Marta  2013 tarihinde saat 20.00'de İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisinde gerçekleştirildi...

Solist: Mehmet Özkaya
Melihat Gülses - Atilla Atasoy katılımıyla...
ve Çağdaş Müzik Orkestrası

İTÜ Vakfı Sosyal ve Kültürel Hizmetler Komitesi, İTÜ öğrencilerine burs desteği sağlamak amacıyla,  müzikseverleri İTÜ’nün unutulmaz hocalarından Prof. Dr. Mustafa GEDİKTAŞ anısına düzenlediği Çağdaş Türk Müziği Konseri” konserinde buluşturdu.
 
Şef Kamil COŞKUN yönetimindeki Çağdaş Müzik Orkestrası ile sahne alacak olan solist Mehmet ÖZKAYA Türk müziğinin sevilen eserlerini seslendirecek. Konuk sanatçılar Melihat GÜLSES ve Atillla ATASOY’da  konserimize ayrı bir renk kattılar.
 
Kuruluş yılından başlayarak, aralıksız  25 yıl boyunca düzenlediği sayısız etkinlikten elde ettiği bağışlarla, başta yurt yapımı olmak üzere, binlerce İTÜ öğrencisine burs desteği sağlayan İTÜ Vakfı Sosyal ve Kültürel Hizmetler Komitesi’nin,  bu konserden sağlayacağı bağışlar da aynı amaca yönelik olarak İTÜ Vakfı Burs Fonu’na aktarılacaktır.  Konser, Sayın Tülin Gediktaş’ın katkıları ile gerçekleştirildi.