İTÜ Vakfı Dergisi, İstanbul Teknik Üniversitesi’nin mezunları ve mensupları  arasında iletişimi sağlamak, ülkemizin gündemindeki bilimsel ve teknolojik konularda İTÜ’lülerin görüşlerini, çözüm önerilerini kamuoyuna aktarmak amacıyla 1989 yılında yayın hayatına  başlamıştır. Dergi, İTÜ’lü bakanlar, milletvekilleri ve bürokratlar,  kamu ve özel sektör kuruluşlarda görev yapmakta olan mezunlar ile akademisyenlerden  oluşan, 10 bin’i aşkın okura  gönderilmektedir.
 
61.sayımız, tüm insanlık için kökten değişim ve dönüşümleri beraberinde getirecek Nanoteknoloji ve Nanorobotlarteması ile Mayıs 2013’te yayımlanacaktır. Mucizevi diyebileceğimiz üretim ve uygulamalarla,  sağlık başta olmak üzere birçok alanda hayatımıza girmeye başlayan yeni bir teknoloji devrimi kabul edilen Nanoteknoloji konusunda, İstanbul Teknik Üniversitesi akademisyenlerinin yanı sıra,  farklı alanlardan uzmanların görüşleri ile okurlarımızı aydınlatacağız.
 
Sanayi ve hizmet sektörünün hemen hemen tüm dallarında görev yapan binlerce İTÜ mezununa ulaşan İTÜ Vakfı Dergisi’nin 61. sayısında, sektörün saygın bir üyesi olan kuruluşunuzun ilanının yer almasının,  ürün ve hizmetlerinizin hedef  kitleye tanıtımı açısından yararlı olacağına   inanıyoruz.
 
61. sayımız için reklam rezervasyonunuzu bekler, saygılar sunarız.
 
 
Fahri Sarrafoğlu                
İTÜ Vakfı Dergisi Editörü
 
 
 
 Ek:  Reklam Tarifesi
 Not. Reklam Filmi teslim tarihi 20.04.2013
 Firmanızın buluşları, başarılı çalışmalarını Sektör Haberlerisayfalarımızda yer verebiliriz... Yer almak için:  İletişim:0212 291 34 75 – 232 57 62    basin@ituvakif.org.tr  Cep tel: 0 532 362 61 56 fahri sarrafoğlu

 
 
Not: Arzu ederseniz siz değerli mezunumuza İTÜ Vakfı Dergisini
adresinize kargo ile gönderebiliriz...Ya da www.ituvakif.org.tr
yayınlar bölümünden download ederek inceleyebilirsiniz...